niedziela, 31 stycznia 2016

Gra towarzyska #7: GORĄCY ZIEMNIAK

Luźna gra, która zapewni Wam super zabawę w gronie znajomych.

O co chodzi?
Pierwsza osoba czyta z karty pytanie (np. Co można zrobić ze zużytymi ubraniami? Jak można szybko kogoś zdenerwować? Jak przerwać komuś wypowiedź? Czego nie wypada robić w bibliotece?) i puszcza bączka

Póki bączek się kręci, kolejne osoby muszą szybko odpowiadać na pytanie, rzucając do siebie PLUSZOWEGO ZIEMNIAKA <3. Kto zostanie z ziemniakiem w ręce, gdy bączek upadnie, przesuwa pionek o jedno pole w kierunku grilla, na którym złowieszczo spalają się ziemniaki!

Dlaczego fajna?

  1. Pytania bardzo proste, każdy może zagrać.
  2. Nie chodzi o sens, ale o szybkość odpowiedzi. Więc pewnie się domyślacie, że w wielkich emocjach pojawiają się często odpowiedzi głupawe, śmieszne i nie zawsze stosowne do powtórzenia ;). 
  3. Tania jak na grę towarzyską, więc w sam raz na początek przygód z taką rozrywką albo na prezent dla kogoś, kto nie wiadomo, czy gry lubi. Np. swój egzemplarz "Gorący ziemniak Exclusive" (wiem, jak oto brzmi :D) brat nabył w Lidlu w okolicach Bożego Narodzenia za ok. 45zł. Ale są też inne za ok. 30zł.
  4. Śmieszne gadżety. Rządzi ziemniak, ale są też np. 2 bączki - sami wybieracie, czy jedna runda ma być krótsza czy dłuższa. 

Polecam! Lekka rozrywka, która zapewnia dużo śmiechu.

Jeśli podobał Ci się artykuł, zachęcam do polubienia PatrzJakiFilm na FACEBOOKU, gdzie dzieje się jeszcze więcej ;).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...